Про нас

Сайт “Літературна Дніпропетровщина” створений для того, щоб відобразити розвиток різноманітного літературного і культурного життя нашої області та подолати роз’єднаність між поколіннями, жанровою та інтелектуальною літературою, різними творчими спілками та спільнотами.

Тут ви знайдете біографії письменників – наших земляків, інформацію про їх книги, що виходили не лише на території Дніпропетровської області, але й на всеукраїнському рівні або за кордоном, книжкові новинки, літературні конкурси і літературні об’єднання, новини та анонси культурних подій,  інформацію про видавництва та видання .

Окремі рубрики створені для відгуків, рецензій і статей про творчість наших письменників, літературознавчих і публіцистичних розвідок, присвячених українському і світовому літературному процесу, знаковим культурним подіям і творам, що вплинули на інші сфери життя і мистецтва чи змінили вектор розвитку культури. Є на сайті розділ про історію нашого краю, відображену у творчості письменників й у важливих культурних подіях останніх двох десятиліть, починаючи від здобуття незалежності нашої держави.

І, звісно, що чим більше молодих і вже відомих літераторів і культурних діячів візьме участь у цій справі, тим повнішу картину нашого культурного життя побачать читачі, видавці та й самі митці.

Тому, якщо у вас є, що розповісти про свої творчі здобутки, або якщо ви маєте цікаву інформацію про те, що відбувається у культурному житті вашого міста, – пишіть нам.

Створимо і запишемо історію нашого рідного краю разом!
Пишіть нам: [email protected]

Шукайте нас на facebook: https://www.facebook.com/dniprolit

Наша кнопка:

<a href=”https://www.dniprolit.org.ua/” title=”Літературна Дніпропетровщина”><img src=”https://www.dniprolit.org.ua/wp-content/uploads/Dniprolit.jpg” alt=https://www.dniprolit.org.ua” border=”0″> </a>

https://www.dniprolit.org.ua"

© 2011-2015 Літературна Дніпропетровщина
Усі права застережено.
Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власників сайту або авторів матеріалів. Suffusion theme by Sayontan Sinha