На конкурс “Молода муза” у 2012 році надійшли роботи від понад 150 авторів. Відповідно до правил були відібрані твори 105 поетів і прозаїків. Серед них:

Авраменко Яна (Кривий Ріг)
Андрішко Олег (Криничанський р-н)
Антоненко Ірина (Жовті Води)
Аракелян Вікторія (Дніпропетровськ)
Бедрань Олександра (Дніпропетровськ)
Бикова Анастасія (Дніпропетровськ)
Біла Сніжана (с.Виводове Томаківського р-ну)
Благочестива Тетяна (Дніпропетровськ)
Васильківська Юлія (Дніпропетровськ)
Войт Еліна (Дніпропетровськ)
Войченко Віаліна (Дніпропетровськ)
Ворман Юлія (Кривий Ріг)
Галенко Єлизавета (Дніпродзержинськ)
Голуб Вікторія (с.Райполе, Межівський р-н)
Горбенко Наталія (Кривий Рыг)
Гридасова Юлія (Дніпропетровськ)
Губенко Юлія (Дніпропетровськ)
Демишева Катерина (Дніпропетровськ)
Демченко Єлизавета (Синельникове)
Димченко Артем (Дніпропетровськ)
Донченко Артем (Дніпропетровськ)
Заворотняя Дарина (Вільногірськ)
Заозерна Олександра (Дніпропетровськ)
Зарічнюк Володимир (Дніпропетровськ)
Зоріна Марина  (с. Орлівщина, Новомосковський р-н)
Капинус Богдана (Дніпродзержинськ)
Карпович Тетяна (Солоне)
Коваленко Ольга (Дніпропетровськ)
Коваль Анастасія (с.Великокостромське, Апостолівський р-н)
Козлова Таїсія (Дніпропетровськ)
Коневецька Дар’я (Новомосковськ)
Косенко Анна (Кривий Ріг)
Кравець Поліна (Томаківка)
Кравченко Катерина (Дніпродзержинськ)
Красельникова Тетяна (Дніпропетровськ)
Крещенко Надія (Кривий Ріг)
Крюков Денис (Дніпродзержинськ)
Кулинич Юля (Кривий Ріг)
Куницька Аліна (Дніпропетровськ)
Левицька Анна (Кривий Ріг)
Лисенко Марина (смт.Кіровське, Дніпропетровський р-н)
Лихман Анастасія (Кривий Ріг)
Літовченко Світлана (Дніпропетровськ)
Малецький Максим (Дніпропетровськ)
Малєєва Олена (Дніпропетровськ)
Малинська Альона (Дніпропетровськ)
Малярчук Юлія (с.Новопідгородне, Межівський р-н)
Мандрика Євгенія (Дніпропетровськ)
Мартинюк Олеся (Дніпропетровськ)
Марченко Тетяна (Дніпропетровськ)
Мірошниченко Валерія (Кривий Ріг)
Міценко Діана (Дніпродзержинськ)
Мішина Олександра (смт.Ювілейне, Дніпропетровський р-н)
Надригайло Тетяна (с.Новопідгірне, Криничанський р-н)
Наурузов Алан (Кривий Ріг)
Нестерова Єлизавета (Дніпропетровськ)
Ніколаєва Ірина (Кривий Ріг)
Ніколаєнко Анна (с.Широке Криворізького р-ну)
Овчинникова Катерина (Дніпропетровськ)
Оката Інна (с.Настасівка, Томаківський р-н)
Охрімчук Євгенія (Кривий Ріг)
Пастух Дмитро (Дніпропетровськ)
Пінчук Анастасія (Кривий Ріг)
Плюта Вікторія (с.Хороше, Петропавлівський р-н)
Полосина Євгенія (Дніпропетровськ)
Поляков Ростаслав (Дніпропетровськ)
Пономаренко Юлія (Дніпропетровськ)
Прокопенко Наталя (с.Великокостромське, Апостолівський р-н)
Пусов Юрій (Днепропетровск)
Ракита Антон (Дніпропетровськ)
Ротт Наталя (Дніпропетровськ)
Савчук Антон (Кривий Ріг)
Савчук Дарья (Дніпропетровськ)
Садікова Анна (Нікополь)
Сеідова Анастасія (Дніпропетровськ)
Сіндєєва Елеонора (Дніпропетровськ)
Скібіцька Ганна (Кривий Ріг)
Смоляк Юлія (с.Топчине, Магдалинівський р-н)
Соколова Катерина (с.Ювілейне, Дніпропетровський р-н)
Солнишкіна Аліна (Дніпропетровськ)
Сорока Аліна (Кривий Ріг)
Сорокина Анастасія (Дніпропетровськ)
Станчак Ганна (Кривий Ріг)
Стелла Ланг (Дніпропетровськ)
Сулай Вікторія (Дніпропетровськ)
Талдонова Марія (Кривий Ріг)
Ткаченко Діана (Дніпропетровськ
Халіярова Аделіна (Солоне)
Хижняк Вікторія (Томаківка)
Химий Олег (Дніпропетровськ)
Хливецка Майя (Дніпропетровськ)
Хотимська Анастасія (Дніпропетровськ)
Чевердак Поліна (Кривий Ріг)
Черней Дар’я (с.Грузьке, Криворізький р-н)
Чернуха Любов (Кривий Ріг)
Шамрай Людмила (Дніпропетровськ)
Шенгелія Інга (Дніпропетровськ)
Шестернина Оксана (Дніпропетровськ)
Шиловська Марина (Дніпропетровськ)
Штельманчук Крістіна (Дніпропетровськ)
Штиря Олександр (Дніпропетровськ)
Шубка Марія (Новомосковськ)
Яворська Євгенія (Дніпродзержинськ)
Яновська Тетяна (с.Великокостромське, Апостолівський р-н)
Яриш Михайло (Дніпропетровськ)

Відхилені роботи:

Зубок Владислава (Апостолівський р-н) – автор молодше 14 років;
Потіп Анастасія (Апостолівський р-н) – автор молодше 14 років;
Чмирь Марія (Дніпропетровськ) – автор молодше 14 років;
Холодкова Олександра (Дніпропетровськ) – автор молодше 14 років;
Перепьолкіна Юлія (Межівський р-н) – автор молодше 14 років;
Тенета Ася (Дніпропетровськ) – автор молодше 14 років;
Нефьодова Марина (Дніпропетровськ) – автор молодше 14 років;
Шевцова Катерина (Дніпропетровськ) – невідповідне до правил подання роботи;
Захарова Анастасія (Дніпропетровськ) – невідповідне до правил подання роботи;
Остроук Віктор (Дніпропетровський р-н) – невідповідне до правил подання роботи;
Вахненко Олена (Дніпропетровськ) – невідповідне до правил подання роботи;
Покуса Марина (Дніпропетровськ) – невідповідне до правил подання роботи;
Коваленко Олена (Дніпропетровськ) – невідповідне до правил подання роботи;
Понамарьова Олена (Новомосковський р-н) – невідповідне до правил подання роботи;
Шаповалова Надія (Дніпропетровськ) – невідповідне до правил подання роботи;
Білоконь Дар’я (Новомосковськ) – невідповідне до правил подання роботи;
Войналович Марина (Кривий Ріг) – невідповідне до правил подання роботи;
Іванюк Вікторія (Апостолівський р-н) – невідповідне до правил подання роботи;
Сегрійчук Дмитро (Апостолівський р-н) – невідповідне до правил подання роботи;
Жеребчікова Тетяна (Апостолівський р-н) – невідповідне до правил подання роботи;
Даніленко Данило (Дніпропетровськ) – невідповідне до правил подання роботи;
Бредова Ольга (Дніпропетровськ) – невідповідне до правил подання роботи.

Також відхилені роботи авторів, які мешкають поза межами Дніпропетровської області.

 

© 2011-2014 Літературна Дніпропетровщина
Усі права застережено.
Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власників сайту або авторів матеріалів. Suffusion theme by Sayontan Sinha