Наречена імператора (російською мовою)

фентезі / любовний роман

Kai_Nevesta_imperatoraВидавництвоІМА-прес

Павлоград

Рік видання: 2014

Сторінок364

Таємниче вбивство, дивний жовтоокий незнайомець, переслідувачі, схожі на чорні тіні - все це несподівано з'являється у житті звичайнісінької дівчини. Під впливом шантажу Олександра погоджується на роль приманки й потрапляє до іншого світу, де їй ще доведеться пройти "крізь воду та полум'я"...

Написана у 2006 році, це була, мабуть, перша історія про дівчину з нашого світу, що потрапляє у інший в якості нареченої правителя. Після відмови російських видавництв, роман було викладено на сайті "Самвидав", звідки він розійшовся по більшості інтернет-бібліотек і одразу став популярним серед поціновувачів романтичного фентезі. Перша версія "Нареченої імператора" довгий час очолювала топ-ліст відомої бібліотеки romanticfantasy.ru і до цього часу постійно в ньому присутня.

Пізніше подібних історій з'явилося дуже багато, були видані навіть пародії на "Наречену". Але оригінальна наївно-казкова історія, в основі якої – вічний сюжет про красуню та чудовисько, досі отримує відгуки читачів, які хотіли б бачити цей роман у вигляді книги.

2014 року паперова "Наречена імператора" побачила світ під обкладинкою авторства молодої дніпропетровської художниці Наталії Мілюшко.

Дізнатися більше про книгу тут або тут.
© 2011-2015 Літературна Дніпропетровщина
Усі права застережено.
Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власників сайту або авторів матеріалів. Suffusion theme by Sayontan Sinha