Край твоїх пращурів (рос.)

фентезі

Krivonos_KrayВидавництво: ШИКО, Максим,

Снежный ком М

Луганськ

Рік видання: 2013

Сторінок:

Що ти робитимеш, коли Вовк поглине сонце і настане Година Рагнарьок? Підеш геть, сховавши обличчя, переклавши відповідь на сильних і мудрих, чи вийдеш – «один проти неба» – щоб накласти головою в марній і безглуздій боротьбі при корінні Світового Древа, що росте собі десь у двох кроках від твого ґанку? Кожен з героїв саги відповідає на свій розсуд і лише за себе.

Світ броваря Сноррі, на прізвисько Безумний, край його пращурів, не рухнув у битві при Норгарді, та й не вцілів. І от Корд’аен О’Фліннах, Лис, Мідний Суддя, могутній друїд і друг Сноррі, збирає друзки старого світу. Збирає тих, хто втратив усе, включно зі своїми пресловутими ланцюгами, й готовий офірувати себе, проходячи іспит у легендарному Дев’ятому Замку. Кожен з дев’яти учасників виправи – за себе, та разом вони всі – за мир. За край своїх пращурів, який геть не кінчається за рікою чи вересовим пустищем. За свою землю, бо іншої не мають, і відступати нема куди – позаду Хель.

І кожен відповідає за себе, але Лис – той відповідає за всіх. І хай на серці додасться шрамів, а в хутрі – сивини, хай спроба стане стратою, - гра вартує не свічок, та смолоскипів, а Дев’ятий Замок вартує своїх скарбів. Це не питання щастя. Це питання честі.

Як ти відповіси на найбезглуздіше з питань?
© 2011-2013 Літературна Дніпропетровщина
Усі права застережено.
Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власників сайту або авторів матеріалів. Suffusion theme by Sayontan Sinha