Китеня Тимко та капітан Теревенько (російською мовою)

для дітей / казки / пригоди

Zarzhicka_KitenokВидавництво: Altaspera Publishing & Literary Agency

Хантсвилл (Онтарио)

Рік видання: 2014

Сторінок: 257

У романі-казці «Китеня Тимко і Капітан Теревенько» читач зустрічається зі світом океанських мешканців – китів і кашалотів, морських зірок і коралів, черепах і летючих рибок та представників пташиного царства – чайками, альбатросами, бакланами. Всі істоти, описані автором, – які б дивні назви в них не були, – риби: відьма, дракон, групер, анчоус, великий ріт, кальмар архі-теутис, – дійсно існують.

Кращий товариш Китеняти – Капітан Теревенько – моряк, який ходить по морях на Рипучому Кораблі. Корабель – активний співрозмовник, порадник та учасник пригод допитливих друзів – Китеняти і Капітана.

Китеня має всі риси, притаманні самій дитині: він добрий, справедливий, розумний, веселий і сміливий. І всі ці гарні риси підтверджуються його вчинками.

Тимко завжди ладний допомогти не тільки знайомим, але й незнайомим, навіть — ворогові, яким для усього живого в океані стає Кальмар Архі-теутис. Коли постає питання: пробачити всі злодійські витівки Кальмара чи ні, Китеня рішуче захищає супротивника від юрби обурених родичів та друзів.

До речі, роман-казка не лише має захопливий сюжет, але й дуже пізнавальна, оскільки юні читачі мають змогу дізнатися про звички морських мешканців, отримати додаткову інформацію з географії, біології, океанознавства.

У романі багато жвавих діалогів і доброго гумору, вона читається легко, з цікавістю, і справляє світле і тепле враження.
© 2011-2015 Літературна Дніпропетровщина
Усі права застережено.
Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власників сайту або авторів матеріалів. Suffusion theme by Sayontan Sinha